Országos Betétbiztosítási Alap

GYAKORNOKI LEHETŐSÉG

Az Országos Betétbiztosítási Alap (OBA) pályázatot hirdet gyakornoki munkakör betöltésére. Jelentkezést felsőoktatási intézményben – elsősorban közgazdasági, pénzügyi- és számviteli, jogi, informatikai, nemzetközi kapcsolatok és közszolgálati területen – hallgatói jogviszonnyal rendelkezők részéről várjuk.

Az OBA budapesti székhelyű, de országos hatáskörű, a betétbiztosítás révén a betéteseket védő szervezet, mely több mint 25 éve végzi a betétesek kártalanítását és része a pénzügyi stabilitási védőhálónak.

Az OBA-ról részletes információkat találsz honlapunkon és a közösségi média csatornáinkon (Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter).

FELADATOK

  • az OBA munkafolyamatainak támogatása a tanulmányokhoz igazodó OBA szakterületeken (pl. jog, pénzügy, számvitel, informatika, hitelintézeti ellenőrzések, módszertan, nemzetközi kapcsolatok)

MIT VÁRUNK?

  • szakmai érdeklődés, szorgalom, önállóság, precízitás, kezdeményező készség
  • folyamatban lévő szakirányú főiskolai/egyetemi tanulmányok, legalább 3 lezárt félévvel
  • jó kommunikációs készség, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű, magabiztos használata

MIT KÍNÁLUNK?

  • pozitív, barátságos légkör, lehetőség értékes szakmai tapasztalatszerzésre, fejlődésre
  • rugalmas, megegyezés szerinti időbeosztás (órarendhez és vizsgákhoz igazodóan)
  • szakmai mentorálás, segítségnyújtás évfolyamdolgozat/szakdolgozat írásában
  • belső oktatásokon való részvételi lehetőség
  • pozíciónak megfelelő, piacképes jövedelem

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1027 Budapest, Csalogány utca 9-11.

A pályázati anyag a következő dokumentumokból áll: magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz.

Kérjük, hogy a jelentkezésed során az e-mail üzenet tárgyában jelezd, hogy „GYAKORNOK” pozícióra jelentkezel, illetve a pályázati dokumentációban az eredményesebb kapcsolattartás érdekében tüntesd fel elérhetőségeidet (e-mail cím, mobiltelefonszám).

A pályázónak hozzájáruló nyilatkozatot kell adnia az adatainak kezeléséről a pályázat elbírálásában résztvevők számára. Pályázatod bizalmasan, valamint a mindenkor hatályos adatvédelmi jogszabályoknak megfelelően kezeljük. Az OBA adatkezelési tájékoztatója elérhető honlapunkon:

A beérkező pályázatok elbírálása egy vagy több kiválasztási forduló után történik.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ

Folyamatos